NS: Dárdai új magyar segítője; mindent a magyar–svájciról – csütörtök

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.10.05. 23:53
A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.

Tényleg nyakunkon a Svájc elleni világbajnoki selejtező: csütörtöki számunkban először is négyoldalas különmelléklettel köszöntjük a pénteken esedékes összecsapást. De állandó szakértőnk, Bognár György is elemzi a válogatott játékát (és egész jó kis kezdőcsapatot rakott össze), Pietsch Tibor pedig a csatárhelyzetet járja körbe. És még a svájciakról is kiderül ez-az.

Tényleg nyakunkon a Svájc elleni világbajnoki selejtező: csütörtöki számunkban először is négyoldalas különmelléklettel köszöntjük a pénteken esedékes összecsapást. De állandó szakértőnk, Bognár György is elemzi a válogatott játékát (és egész jó kis kezdőcsapatot rakott össze), Pietsch Tibor pedig a csatárhelyzetet járja körbe. És még a svájciakról is kiderül ez-az.

Most jó koroncóinak lenni, legalábbis részben: egyrészt a megyekettes kiscsapat megkapta a Ferencvárost a Magyar Kupában, másrészt viszont egyelőre kérdés, hogy a település csapata saját futballpályáján fogadhatja-e a fővárosi nagycsapatot. És ha már a Fradinál tartunk, a csapat középpályása, Gyömbér Gábor is mesél arról, milyen érzés a reméltnél ritkábban csapatba kerülni.

Munkatársaink a Hertha otthonában jártak Dárdai Pálnál, akinek ezúttal egy magyar futsaledző, Kis János is segítette a munkáját. Riport a berlini edzőpálya széléről.

Ambros Martín csak a Nemzeti Sportnak mondta el, mi vezetett odáig, hogy leült a román válogatott kispadjára. De mit szóltak mindehhez Győrben? Megszólal Bartha Csaba klubelnök is.

Csütörtökön útjára indul a labda a férfi kosárlabda NB I-ben is, ahol még mindig a Szolnok az első számú favorit. Hagyományos egyoldalas szezonbeharangozónkból kiderül, melyik csapat hová futhat be szakíróink szerint, és az is, ki lehet az év felfedezettje, meglepetése és visszatérője.

Csipes Tamara nem is számított rá, hogy olimpiai bajnokként mennyire felbolydul az élete, de Pircs Anikónak beszélt arról is, milyen terhet jelent, hogy már édesapja is ötkarikás aranyérmes, és arról is, hogyan tovább ezután.

Ha csütörtök, akkor Itt van Amerika!-melléklet: egyrészt kiderül, miért a négy az új három, és mi köze mindehhez Sidney Crosbynak, de felidézzük Kobe Bryant pályafutásának öt plusz egy legemlékezetesebb pillanatát, kiderül, kicsoda Julio Jones, és az is, hogy a baseball-bajnokság kezdődő rájátszásában valahogy a bénáknak áll a világ.

 

Legfrissebb hírek

Schön Szabolcs: Képszakadás…; Juhász Roland: Liverpool–Barca BL-döntőt!

E-újság
12 órája

Győztes tavaszi rajt Szlovénia ellen; Csercseszov aggódik a vb miatt

E-újság
2026.03.28. 23:21

Marco Rossi: Én sem szólok bele mások munkájába, Arne Slot se tegye; Pécsi Ármin: Liverpoolban mindenben tudok fejlődni

E-újság
2026.03.27. 23:40

Tóth Alex: A játék most különösen fontos lenne nekem; Németh Krisztián: Jó érzéssel hagyok fel a labdarúgással

E-újság
2026.03.26. 23:58

Jönnek a világbajnoki pótselejtező elődöntői; Kocsis Dominik csalódna, ha a DVSC lecsúszna a dobogóról

E-újság
2026.03.25. 23:50

Mind a négy meccset meg kell nyernünk; Papp László: 100

E-újság
2026.03.24. 23:15

Kovács Bendegúz: A magyar válogatottba kerülés a célom; Szűcs Szabina egyre magasabbra jut a világeseményeken

E-újság
2026.03.23. 23:15

Most a Fradi botlott; Slot reméli, Rossi tekintettel lesz a Liverpoolra

E-újság
2026.03.22. 23:50
Ezek is érdekelhetik