Vívás: az Európa-bajnokot is legyőzték férfi párbajtőrözőink

2015.01.24. 17:39
A negyedik helyen végzett a magyar válogatott a férfi párbajtőrözők németországi világkupaversenyén Heidenheimben.

A viadal honlapja szerint a Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter összeállítású csapat a marokkóiakat 45–35-re, a kanadaiakat 38–28-ra, majd a negyeddöntőben az elmúlt évben Európa-bajnok svájciakat 45–39-re győzte le, aztán az elődöntőben 45–29-re kikapott a tavaly világbajnoki ezüstérmes dél-koreaiaktól, a bronzmérkőzésen pedig 45–33-ra az oroszoktól.

A szombati versenyben 32 együttes indult.

A pénteken véget ért egyéni küzdelmekben a legjobb magyar a 22. helyen záró Boczkó Gábor volt a 275 fős mezőnyben.

Legfrissebb hírek

Vívó Eb: hetedik a férfi párbajtőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.19. 17:08

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11

Vívás: nem jutott 16 közé a férfi párbajtőrcsapat a berni vk-viadalon

Egyéb egyéni
2026.05.24. 11:12

Vívó-vk: szerény magyar eredmények a sanghaji tőr Grand Prix-n

Egyéb egyéni
2026.05.17. 10:43

Vívás: Pásztor és Kondricz a főtáblán a tőrözők isztambuli vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.01. 16:57

Vívás: Nagy Dávid arany-, Muhari Eszter ezüstérmes a párbajtőrözők budapesti GP-viadalán

Egyéb egyéni
2026.04.19. 21:06

WestEnd párbajtőr GP: eredményes selejtezővel tizenegy magyar a férfiak 64-es tábláján

Egyéb egyéni
2026.04.18. 19:04

Vívó vk: a tőröző Dósa Dániel 12. lett Kairóban

Egyéb egyéni
2026.04.18. 15:58
Ezek is érdekelhetik