Mint arról beszámoltunk, hajóbalesetben életét vesztette José Fernández, a Miami Marlins profi baseballcsapat dobója. A mindössze 24 esztendős, a liga egyik legjobbjának tartott dobó halála megrázta az Egyesült Államokat, ahol most megmutattak egy fotót a játékos Instagram-oldaláról.
José Fernández a múlt héten jelentette be, hogy barátnője gyermeket vár, mint utólag kiderült, ez volt az egyik utolsó fotó, amit megosztott Instagram-oldalán.
„Annyira boldog vagyok, hogy az életem részévé váltál. Készen állok erre az utazásra, bárhová is vigyen minket!” – írta a fotóhoz a fiatalon elhunyt dobó néhány nappal a halála előtt.
I'm so glad you came into my life. I'm ready for where this journey is gonna take us together. #familyfirst
Legfrissebb hírek

A termálvíz fejedelme – Malonyai Péter publicisztikája
Vízilabda
2026.01.08. 15:01

Gyász: elhunyt Kemény Ferenc
Vízilabda
2026.01.08. 10:31

Elhunyt Glenn Hall, az NHL kapuslegendája
Amerikai sportok
2026.01.08. 08:48

Gyász: elhunyt Dudás Miklós világbajnok kajakozó
Kajak-kenu
2026.01.05. 14:06
Ezek is érdekelhetik



