BL: Suárezzel megtörtént a reptéren mindenki rémálma

Vágólapra másolva!
2016.02.23. 10:19
Luis Suárez minden utazó rémálmát élhette át hétfőn, bár az uruguayi csatár viszonylag könnyedén kimászott a slamasztikából.

Az FC Barcelona hétfőn utazott el Londonba az Arsenal elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első felvonására. Luis Suárez közvetlenül az indulás előtt, már a repülőtéren vette észre, hogy otthon hagyta az útlevelét. FC Barcelona hétfőn utazott el Londonba az Arsenal elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő első felvonására. Luis Suárez közvetlenül az indulás előtt, már a repülőtéren vette észre, hogy otthon hagyta az útlevelét.

A pánik azonban nem tartott sokáig, a repülőgép nem indult el a támadó nélkül, akinek természetesen nem kellett átszáguldania a városon. Ezt megtette helyette a klub egyik alkalmazottja, Suárez otthonához sietett, és felkapta a hiányzó igazolványt.

Így nem örülhetnek az „ágyús” drukkerek, a szezonban 37 mérkőzésen 41 gólt szerző (és 19 gólpasszt kiosztó) csatár ott lesz kedd este az Emirates-ben.

Legfrissebb hírek

Az Alavés hajrágóllal győzte le a Levantét

Spanyol labdarúgás
5 órája

Két mallorcai piros, három barcelonai gól, a címvédő könnyed győzelemmel kezdte a La Liga új idényét

Spanyol labdarúgás
7 órája

Marcus Rashfordot és Joan Garcíát regisztrálta az FC Barcelona

Spanyol labdarúgás
15 órája

Milliárdok és milliók, sztárok a lelátón és a kispadon: így rajtolnak a PL-csapatok

Angol labdarúgás
2025.08.15. 17:43

Mindkét madridi óriás erősödött, de vajon ez elég-e a Barcelona megállításához?

Spanyol labdarúgás
2025.08.15. 17:38

Végre jó úton jár az MU? Íme, a Premier League legizgalmasabb csapatai – ÖTÖS LISTA

Angol labdarúgás
2025.08.15. 13:02

A Real Madrid Xabi Alonso vezetésével vágna vissza a Barcelonának

Spanyol labdarúgás
2025.08.15. 08:40

A Qarabag lesz a főtábláért az FTC ellenfele

Bajnokok Ligája
2025.08.12. 19:50
Ezek is érdekelhetik