BL: Werner nem akárhol tűnt fel a szerdai meccs után – kép
Timo Wernerrel a soraiban szenvedett vereséget az RB Leipzig a Besiktastól szerdán a Bajnokok Ligájában. A lipcseiek fiatal támadója nem akárhol tűnt fel a találkozó után.
Werner szereti a kebabot, erről már korábban is beszélt az egyik interjú során. Most a mérkőzés után döntött úgy, hogy eszik egyet a városban, meg is látogatta az Ali Baba nevezetű éttermet.
A játékos néhány török szurkolóval is összefutott, majd váltottak néhány szót. Mint ismert, a német válogatott csatárt az isztambuli mérkőzésen le kellett cserélni, mert a hazai szurkolók hangorkánjától rosszul lett. Most jól eldiskuráltak a felek, a találkozásról egy fotó is készült.

Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik






