A Bayern München 23 éves támadója, Thomas Müller a Bajnokok Ligája döntőjét megelőző pénteki sajtótájékoztatón a csapat gyengeségeit firtató kérdésre elmondta, nem érzi, hogy lenne együttesének ilyen pontja. Mint ismert, a Wembleyben megrendezendő finálén a Dortmund lesz a bajorok ellenfele.
„A gyengeségeink? Talán inkább a dortmundiakat kellene megkérdezni, szerintük mik a gyengeségeink. Nem érzem, hogy lenne gyenge pontunk. Sok meccset játszottunk kapott gól nélkül, jó érzéseim vannak a holnapi meccsel kapcsolatban” – mondta magabiztosan Thomas Müller, a bajorok támadója.
„A gyengeségeink? Talán inkább a dortmundiakat kellene megkérdezni, szerintük mik a gyengeségeink. Nem érzem, hogy lenne gyenge pontunk. Sok meccset játszottunk kapott gól nélkül, jó érzéseim vannak a holnapi meccsel kapcsolatban” – mondta magabiztosan Thomas Müller, a bajorok támadója.
Folyamatosan bővülő felvezető cikkünket ide kattintva érheti el!
Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája
Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Nélkülük – Szöllősi György jegyzete
Bajnokok Ligája
2026.06.04. 00:26
Ezek is érdekelhetik




