
Az újabb fertőzöttek között van a sprinter Koike Juki (Fotó: AFP)
A japán küldöttségben négy újabb pozitív esettel 15-re nőtt a koronavírusos személyek száma a eugene-i szabadtéri atlétikai világbajnokságon.
A japán szövetség kedden jelentette be az újabb fertőzötteket, egy hivatalos személyt, valamint három sportolót. Utóbbiak között van a sprinter Koike Juki, aki a 2019-es, dohai vb-n a selejtezőben futott a végül bronzérmes 4x100 méteres váltóban, ezúttal viszont nem tud rajthoz állni a 200 méteres versenyszámban.
A japán vb-delegáció tagjai közül eddig a vezetőedző, három szakember, három maratoni futó és négy stábtag koronavírustesztje lett pozitív, az előírások értelmében mindannyiukra ötnapos karantén vár.
Legfrissebb hírek

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41
Ezek is érdekelhetik






