Atlétikai vb: már 15 koronavírusos van a japán küldöttségben

2022.07.19. 11:53
null
Az újabb fertőzöttek között van a sprinter Koike Juki (Fotó: AFP)
A japán küldöttségben négy újabb pozitív esettel 15-re nőtt a koronavírusos személyek száma a eugene-i szabadtéri atlétikai világbajnokságon.

 

A japán szövetség kedden jelentette be az újabb fertőzötteket, egy hivatalos személyt, valamint három sportolót. Utóbbiak között van a sprinter Koike Juki, aki a 2019-es, dohai vb-n a selejtezőben futott a végül bronzérmes 4x100 méteres váltóban, ezúttal viszont nem tud rajthoz állni a 200 méteres versenyszámban.

A japán vb-delegáció tagjai közül eddig a vezetőedző, három szakember, három maratoni futó és négy stábtag koronavírustesztje lett pozitív, az előírások értelmében mindannyiukra ötnapos karantén vár.

Legfrissebb hírek

A japánok gólszerzője magyarázatot adott a „telefonos” gólörömre

Foci vb 2026
20 órája

Statisztikák: már csak egy honfitársa előzi meg Tunézia francia kapitányát

Foci vb 2026
21 órája

Japántól is kikapott, Tunézia már nem juthat tovább

Foci vb 2026
23 órája

Japán pazar játékkal, a duplázó Ueda vezérletével ütötte ki Tunéziát a vb-történelem 1000. mérkőzésén

Foci vb 2026
23 órája

Japán négy góllal legyőzte Tunéziát – videók

Foci vb 2026
Tegnap, 6:29

„Három pontot akartunk szerezni, nem egyet… Tunézia ellen már győznünk kell”

Foci vb 2026
2026.06.20. 16:09

Három nap alatt kell csodát tennie Hervé Renard-nak

Foci vb 2026
2026.06.20. 15:41

„Ilyen a kultúránk” – takarítottak a lelátón a japán szurkolók

Foci vb 2026
2026.06.15. 12:00
Ezek is érdekelhetik