R. B. 2021.01.29 10:09 Frissítve: 2021.01.29 10:38

PL: Mourinho lecserélte, a félidőben hazament a Tottenham-védő – sajtóhír

Brit lapértesülés szerint nem várta meg a helyszínen a csütörtöki Tottenham–Liverpool bajnoki mérkőzés végét Serge Aurier, a hazai együttes elefántcsontparti labdarúgója, akit a szünrtben lecserélt José Mourinho, a Spurs menedzsere.

Serge Aurier az első félidőben játszott a Liverpool elleni mérkőzésen (Fotó: Getty Images)

José Mourinho: Az egyéni hibák megpecsételték a sorsunkat

Aurier a Premier League mostani idényében 11 találkozón kapott lehetőséget, rendre kezdőként. A Liverpool ellen 3–1-re elveszített összecsapáson csupán másodszor cserélték le.

A The Telegraph beszámolója szerint a 28 éves futballistának nem tetszett, hogy Mourinho a második játékrészre Harry Winkset küldte pályára helyette, ezért átöltözött és távozott a londoniak stadionjából.

A 68-szoros válogatott jobbhátvéd 2017-ben a Paris Saint-Germaintől szerződött a Tottenhamhez. A mostani idényben 16 tétmérkőzésen összesen két gólt szerzett és egy gólpasszt adott.

ANGOL PREMIER LEAGUE
20. FORDULÓ
Tottenham Hotspur–Liverpool 1–3 (Höjbjerg 49., ill. Firmino 45+4., Alexander-Arnold 47., Mané 65.)

Angol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

A 29 próbálkozásból csak kettő érett góllá, de igazán egyik csapat sem lehet elégedett ezzel az eredménnyel.

2021.04.17 17:04:26

Angol labdarúgás BALÁZS DÁVID KÁROLY

Thomas Tuchel csapata megfosztotta a Manchester Cityt a triplázás lehetőségétől.

2021.04.12 06:47:02

Angol labdarúgás L. PAP ISTVÁN

A mai napig a legtöbbször viselte a háromoroszlánosok csapatkapitányi karszalagját.

2021.04.11 14:51:37

Szon góljával a szünetben még a Tottenham vezetett, de aztán a vendégek állva hagyták a londoniakat.

2021.04.03 20:08:14

Angol labdarúgás D. Á.

Mikel Arteta együttese képtelen volt helyzetet kialakítani, totális dominanciát mutatott be a Pool.