MU: 60 millió elég lehet – tárgyalnak a PSG-vel Di Maríáról

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.07.26. 08:03
Az Egyesült Államokban túrázó Manchester United labdarúgócsapata nemzetközi felkészülési mérkőzésen 3–1-re megverte a Barcelonát. Louis van Gaal, az angol csapat menedzsere a meccs után megerősítette azokat a sajtóhíreket, melyek szerint a Paris Saint-Germain érdeklődik Ángel Di María iránt, sőt a két klub jelenleg is kapcsolatban áll egymással.

„A Paris Saint-Germain érdeklődik Di María iránt. A két klub már felvette a kapcsolatot, ám eddig nem született megegyezés” – mondta Van Gaal a Sky Sportsnak.

„Nem szívesen engednénk el, de ha letesznek érte az asztalra hatvanmillió eurót, elgondolkodnánk rajta, hogy elfogadjuk az ajánlatot. A PSG sok pénzt kínál érte” – tette hozzá a holland szakember.

Az argentin válogatott támadó egy éve, 85 millió euró körüli összegért került a Real Madridtól a Manchester Unitedhez. A „vörös ördögöknél” parádésan kezdett, a szezon második felére azonban visszaesett a teljesítménye.

Legfrissebb hírek

Győzelem Párizsban is: tovább menetel a Bayern München

Bajnokok Ligája
7 órája

Benne van a pakliban, hogy a BL-döntő párizsi hőse az idén már nem lép pályára

Francia labdarúgás
18 órája

Bajnokok Ligája: Párizsban szuperrangadót rendeznek

Bajnokok Ligája
20 órája

Öt PSG-játékos az év álomcsapatában a FIFPro-nál

Minden más foci
2025.11.03. 17:40

Ligue 1: a 94. percben szerzett góllal nyert a PSG

Francia labdarúgás
2025.11.01. 23:05

Diallo lábában maradt a győztes gól, az elefántcsontparti szélső bombája egy pontot ért az MU-nak Nottinghamben

Angol labdarúgás
2025.11.01. 18:13

A PSG nem csupán két pontot vesztett el az újonc Lorient ellen

Francia labdarúgás
2025.10.29. 23:06

Hakimi duplájával könnyedén nyert a PSG, idegenben kapott ki a Marseille

Francia labdarúgás
2025.10.25. 22:57
Ezek is érdekelhetik