Postecoglou: A harmadik évad mindig jobb a másodiknál – videó

Németh LőrincNémeth Lőrinc
2025.05.23. 23:06
null
"Big Ange" képes volt arra, amire Mourinho, Conte, Pochettino nem: trófeát nyert a Tottenhammel (Fotó: Getty Images)
Az angol labdarúgó-élvonalban (Premier League) szereplő Tottenham Hotspur 2024–2025-ös idénye felemásra sikeredett. A ligában a 17. helyen szerénykedik, azonban szerdán Ange Postecoglou együttese az Európa-liga-döntőben legyőzte a Manchester Unitedet. Az ausztrál tréner korábban megjegyezte, hogy mindig nyer trófeát a második évében, és az ünneplés során még magasabbra emelte a tétet, mondván, a harmadik esztendeje még jobb lesz a mostaninál.

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga döntőjében a Tottenham Hotspur 1–0-s győzelmet aratva felülmúlta a Manchester Unitedet, ezzel Ange Postecoglouval 17 év után az első trófeáját nyerte meg az észak-londoni klub. Ugyan egyesek azt gondolják, hogy a Spurs trénerének sorsa már korábban megpecsételődött, ő ezt másképp látja. 

A trófea ünneplése során ismét hangzatos ígéretet tett Postecoglou. „A legjobb tévésorozatok harmadik évada jobb a másodiknál”. 

 

 

Legfrissebb hírek

Európa-liga: a Ferencvárosra a holland Twente várhat a 2. fordulóban

Európa-liga
2026.06.17. 13:12

Megvannak az ETO, a Fradi, a Debrecen és a Paks lehetséges 2. fordulós ellenfelei

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:03

A Vojvodina edzője bevonzotta a Ferencvárost

Európa-liga
2026.06.16. 18:55

Európa-liga: örül a Fradinak a Vojvodina magyar légiósa

Európa-liga
2026.06.16. 18:22

Szűcs Kornél csapatával csap össze a Ferencváros az El-selejtezőben

Európa-liga
2026.06.16. 17:11

BL, El: megvannak az ETO FC és az FTC lehetséges ellenfelei

Bajnokok Ligája
2026.06.16. 08:43

Észak-Macedóniát is legyőzte a női röplabda-válogatott az Európa-ligában

Röplabda
2026.06.06. 20:09

NS-infó: Magyarországra költözik a Tottenham tehetsége – a Loki esélyes a szerződtetésére

Labdarúgó NB I
2026.05.29. 22:20
Ezek is érdekelhetik