
Kerkez Milos piros lapot kapott a Bournemouth Wolverhampton elleni találkozóján (Fotó: Getty Images)
Három mérkőzésre tiltották el Kerkez Milost, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Bournemouth magyar válogatott labdarúgóját.
Mint ismert, a hátvédet szerdán, a Wolverhampton Wanderers otthonában 1–0-ra megnyert mérkőzés 79. percében állította ki azonnali piros lappal a játékvezető, miután rácsúszott Matt Doherty lábára.
Klubja fellebbezett a liga ítélete ellen, azt azonban elutasították, így Kerkez csak az utolsó, 38. fordulóban térhet vissza, a Brighton, az Arsenal és a Brentford elleni találkozókat ki kell hagynia.
A Bournemouth a Chelsea ellen zárja az idényt május 19-én.
Legfrissebb hírek

Drámai korszakváltás a Liverpoolnál – magyarokkal
Angol labdarúgás
2026.05.28. 09:59
Ezek is érdekelhetik









