PL: ez ám a büntetés – öt évig nem tarthat macskát a védő

D. Á.D. Á.
2022.06.01. 17:58
null
Kurt Zouma egy ideig nem rugdoshat macskákat (Fotó: AFP)
Mint beszámoltunk róla, februárban a West Ham United francia védője, Kurt Zouma egy videóban bántalmazott egy macskát. Amellett, hogy a teljes futballvilág ellene fordult, most a bíróságon is felelnie kellett tettéért.

 

Februárban hatalmas felháborodást váltott ki egy videó az interneten, amelyen a West Ham védője, Kurt Zouma látható a macskájával.

A The Sun által megosztott videón Zouma a macskáját rugdossa és üti, mert állítása szerint az állat megrongált valamilyen bútort a lakásban. Erős idegzetű olvasóink a videót itt megtekinthetik.

Az ügy végére szerdán (ma) került pont: Zouma öt évig nem tarthat macskát, és 180 órányi közmunkára ítélték. A felvételt készítő és Snapchatre kiposztoló fiatalabb testvér, Yoan Zouma sem úszta meg a büntetést, igaz, ő csak 140 órányi közmunkát kapott.

A felvétel kikerülését követően túlzás nélkül a teljes futballvilág Zouma ellen fordult, a szponzorok a szerződéseik megszüntetésén gondolkoznak, a szurkolók pedig követelték, azonnal kerüljön ki a keretből a védő – ez ugyan nem történt meg, de a West Ham úgy büntette meg a játékost, hogy két hétig megvonta a fizetését.

Legfrissebb hírek

Fiatal magyar kapus készülhet a Premier League-csapatnál

Spanyol labdarúgás
19 órája

Spanyol, portugál és svájci továbbjutás – a 22. vb-játéknap nyolc gólja, kulcsjelenetei egy helyen

Foci vb 2026
21 órája

Ez mennyin múlt? – képen a les CR7 első, elvett góljánál

Foci vb 2026
Tegnap, 2:44

A Premier League-játékosok eddig 103 gólban voltak benne

Foci vb 2026
2026.07.02. 16:51

Videókon a belga csoda: így fordítottak Tielemansék kétgólos hátrányból Szenegál ellen

Foci vb 2026
2026.07.02. 00:51

Diarra és Sarr góljával kettővel vezetett Szenegál Belgium ellen – videók

Foci vb 2026
2026.07.01. 22:42

Francia utánpótlás-válogatott védőt igazolt a Liverpool

Angol labdarúgás
2026.07.01. 11:33

Feljutás és rekorddöntés után új szerződés: Lampard 2029-ig aláírt a Coventryhez

Angol labdarúgás
2026.07.01. 09:06
Ezek is érdekelhetik