MU: Alexis Sánchez nem bánja a klubnál töltött időszakot

MTI MTIMTI MTI
2019.09.03. 17:48
null
Alexis Sánchez nem bánta meg, hogy az MU-hoz igazolt (Fotó: AFP)
A már az Internazionaléban játszó Alexis Sánchez azt mondta, nem bánta meg, hogy másfél évet a Manchester United labdarúgócsapatánál töltött.

 

„Nagyon boldog vagyok, hogy a Manchester Unitedbe mentem. Mindig is ezt mondtam. Ez a klub nyerte a legtöbb bajnoki címet Angliában, ezért szerződtem oda. Nem bántam meg” – nyilatkozta a BBC-nek a 30 éves chilei támadó, aki a szezon végéig kölcsönbe került az olasz együtteshez.

Hozzátette, azt nem tudja, miért nem kapott több játéklehetőséget a manchesteri menedzserektől.

A csatár 2018 januárjában szerződött az Arsenaltól az MU-hoz, 45 fellépésén öt gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre

Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

A Napoli megvásárolta Rasmus Höjlund játékjogát a Manchester Unitedtől – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.03. 17:10

Száztízezer kilométer egyetlen klubért, avagy a magyar, aki nélkül idén nem kezdődött Inter-meccs

Olasz labdarúgás
2026.05.25. 09:53

Serie A: az Interé a legjobb játékos és az év edzője is

Olasz labdarúgás
2026.05.22. 19:00

Michael Carrick marad a Manchester United vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.05.22. 12:12

Népsport: vörös ördögök a mágikus 7-es mezben

Népsport
2026.05.22. 08:55

Az örömfoci elmaradt, az Inter csak ikszelt otthon a Veronával

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 17:04
Ezek is érdekelhetik