Tottenham: egy évvel hosszabbított a vb-bronzérmes

Hosszabbítottak a belga játékossal (Fotó:AFP)
Az angol élvonalbeli Tottenham kihasználta a szerződésben foglaltakat és plusz egy évvel, 2020-ig meghosszabbította belga védője, Toby Alderweireld szerződését – számolt be róla a klub a hivatalos honlapján.
A belga játékos profi karrierjét a holland Ajaxnál kezdte, 2013-ban vette meg az Atlético Madrid, játszott kölcsönben a Southamptonnál, majd 2015 nyarán érkezett meg a Spurshöz. Azóta 135 tétmérkőzésen lépett pályára a Tottenham színeiben.
Csapatával a jelenlegi idényben remekül teljesítenek, 21 forduló után a harmadik helyen állnak a tabellán, csupán két ponttal lemaradva a címvédő Manchester City és hattal az éllovas Liverpool mögött.
Legfrissebb hírek

Botka Endrével hosszabbított a Ferencváros – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 18:13

Erste Liga: egyik legjobb csatárával hosszabbított a DEAC
Jégkorong
2026.06.11. 17:27
Ezek is érdekelhetik






