MU: a Chelsea-vel versenyezhetnek a Roma klasszisáért – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.05.18. 19:23
null
Nainggolan (középen) a legutóbbi, Juventus elleni bajnokin is betalált (Fotó: AFP)
A Sky Sports értesülései szerint a Premier League-ben szereplő Manchester United a nyáron szerződtetné az AS Roma belga válogatott középpályását, Radja Nainggolant.

 

Bár a 29 esztendős futballista tavaly októberben hosszabbított 2020-ig, ez nem akadályozza meg a pletykák áradatát. Jelen esetben még ennél is többről van szó, a Manchester United mellett ugyanis a Chelsea is szívesen a soraiban tudná a középpályást, aki ezt meg is erősítette korábban.

„Elismerem, beszéltem Contéval. Valóban érdeklődött irántam, most csak ennyit mondhatok. Sokat nézem a Premier League-et, több válogatottbeli csapattársam játszik ott, amely a világ legjobb bajnoksága. Az életben meg kell hozni bizonyos döntéseket, de erre majd akkor térjünk vissza, amikor elkezdődik az átigazolási időszak” – mondta Nainggolan még márciusban a Sky Sports-nak.

Az angol forrás hozzáteszi, a „vörös ördögök” érdeklődése még kezdeti fázisban van, így ajánlattétel, illetve kapcsolatfelvétel egyelőre nem történt.

Legfrissebb hírek

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősítenie Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
11 perce

A Liverpoolt és az Aston Villát is kifoszthatják nyáron a szaúdi klubok

Angol labdarúgás
1 órája

Premier League: megúszta a hárommeccses eltiltást a brazil csatár

Angol labdarúgás
1 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
5 órája

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
Tegnap, 18:19

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29
Ezek is érdekelhetik