MU: megegyeztek, Pogba ezen a nyáron érkezik – sajtóhír

Antonio Valencia (balra) és Paul Pogba újra csapattársak lehetnek (Fotó: Reuters)
A L’Équipe értesülése szerint a Manchester United, a Juventus és Paul Pogba megegyezett egymással, így a francia labdarúgó a torinóiaktól a manchesteriekhez igazol, még ezen a nyáron.
Mint megírtuk, közeledtek az álláspontok egymáshoz Pogba-ügyben, a L'Équipe pedig szerda este világgá kürtölte a hírt, amely szerint a Juventus 23 éves középpályásának sorsa eldőlt, ezen a nyáron a Manchester United játékosa lesz.
A francia lap szerint a két klub és a játékos mindenben megegyezett egymással, így már csak idő kérdése, hogy Pogba aláírjon az MU-hoz.
A Juve elutasította az angolok 101 millió eurós első ajánlatát, a United azonban hajlandó kifizetni az olaszok által kért 120 millió eurót, amivel mellesleg Pogba minden idők legdrágább labdarúgója lesz.
A 38-szoros francia válogatott játékos 2012-ben éppen az Old Traffordról került Torinóba ingyen.
Legfrissebb hírek

Háromgólos hazai győzelmet aratott a Sunderland
Angol labdarúgás
2026.02.02. 22:57

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál
Angol labdarúgás
2026.02.02. 17:01
Ezek is érdekelhetik






