Manchester United: a klub bejelentette, eladta védőjét
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Manchester United a hivatalos oldalán bejelentette, hogy eladta Reece Jamest a Wigan Athleticnek.
Reece James az MU saját nevelésű játékosa, többnyire a tartalékoknál kapott szerepet, valamint kölcsön is adta őt a klub, de egy alkalommal az első csapatban is pályára lépett. Arra a mérkőzésre sem lehet büszke, tavaly augusztusban az MK Donstól elszenvedett 4–0-s vereség alkalmával játszott, utána már egy percet sem kapott Louis van Gaaltól… az MK Donstól elszenvedett 4–0-s vereség alkalmával játszott, utána már egy percet sem kapott Louis van Gaaltól…
A 21 éves balhátvéd a másodosztályból kieső, a következő szezont a League One-ban kezdő Wigan Athleticben folytatja a pályafutását, amellyel hároméves szerződést kötött.
Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

Népsport: vörös ördögök a mágikus 7-es mezben
Népsport
2026.05.22. 08:55
Ezek is érdekelhetik





