MU: a Chelsea és a Liverpool is vinné a boldogtalan támadót

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.03.24. 10:58
null
Radamel Falcaót állítólag a Chelsea és a Liverpool is szerződtetné (Fotó: Action Images)
Angol lapértesülések szerint a Chelsea és a Liverpool is szívesen látná soraiban a kolumbiai Radamel Falcaót, a Premier League-ben szereplő Manchester United kegyvesztett játékosát.

Amint arról már beszámoltunk, Radamel Falcao angliai kitérője akkor jutott mélypontra, amikor a „vörös ördögök” U21-es csapatában lépett pályára a Tottenham ellen, és 72 perc után lecserélték. Az MU-nál kölcsönben szereplő Falcaót a jelenlegi szezon végéig köti szerződés a klubhoz, Louis van Gaal menedzser azonban egybehangzó brit lapértesülések szerint nem tart rá igényt, és a 29 esztendős csatár az AS Monacóhoz sem szeretne visszatérni.

Falcaót már több európai élcsapattal is összeboronálták, a Marca pedig biztosra veszi, hogy a játékos visszatér Spanyolországba, a brit The Sun szerint azonban lehetséges, hogy végül mégis marad a szigetországban, miután José Mourinho, a Chelsea menedzsere, valamint a Liverpool is gondolkodik a kolumbiai szerződtetésén.







Legfrissebb hírek

Spanyol klub viheti el Kerkez Milos leendő posztriválisát Liverpoolból

Angol labdarúgás
36 perce

Matheus Cunha aláírt a Manchester Unitedhez – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.12. 15:34

Az európai futballpiac 38 milliárd eurót generált a 2023–2024-es idényben

Minden más foci
2025.06.12. 09:25

Veszélyben volna Szoboszlai helye a kezdőben? Így illeszkedhet be Florian Wirtz a Liverpool játékrendszerébe

Angol labdarúgás
2025.06.11. 20:45

A közösségi oldalakon a Real Madrid a legnépszerűbb futballklub

Minden más foci
2025.06.11. 11:28

Közel a bejelentés! Wirtz mindenben megegyezett a Liverpoollal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.06.11. 08:08

A Manchester City szerződtette Rayan Cherkit – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.10. 20:12

Ezért akadtak el a tárgyalások a Liverpool és a Leverkusen között Wirtz ügyében

Angol labdarúgás
2025.06.10. 14:14
Ezek is érdekelhetik