MU: A legjobb teljesítményünk volt, mégsem nyertünk - Van Gaal

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.10.21. 07:54
null
Továbbra is döcögős az MU és Van Gaal közös munkássága (Fotó: Reuters)
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában a Manchester United 2–2-es döntetlent játszott a West Bromwich Albionnal. Louis van Gaal, a „vörös ördögök” menedzsere roppant bosszús volt a lefújást követően, mert mint mondta, játékosai szezonbeli legjobb teljesítményüket nyújtották.



„Roppant csalódott vagyok, mert a szezonban most játszottunk a legjobban, de az eredmény nem elég jó – idézi a Sky Sports Louis van Gaalt, a Manchester United holland menedzserét. – Nyerhettünk volna, de a futballban ez nem számít, ezért vagyok bosszús. Ugyanakkor elégedett lehetek a kidolgozott helyzetek számával. A West Bromnak összesen két lövése volt, mindkettő gól lett… Sok egyéni hibánk volt, ami sajnálatos.”

„Az edzéseken látni, ahogy egyre javulunk, a játékosok jobban megértik a felállást és a taktikát. Erről a mérkőzésen is jó visszajelzést kaptam, kár, hogy nem jött a megérdemelt eredmény. Ha nyolc bajnoki után tizenkét pontod van, az én olvasatomban nyolccal kevesebb az elvárhatónál” – tette hozzá a szakember.

A Manchester United nyolc forduló után a hatodik helyen áll a bajnokságban 12 ponttal.

 

Legfrissebb hírek

Tóth Alex is a Premier League öt legjobb téli igazolása között a The Athleticnél

Angol labdarúgás
7 órája

Háromgólos hazai győzelmet aratott a Sunderland

Angol labdarúgás
21 órája

Svéd védő érkezett a Juventushoz, Tonali mégsem igazolt az Arsenalhoz – lezárult a téli transzferpiac az elitligákban

Minden más foci
23 órája

Sallai Roland: Nagyon boldog vagyok a Galatasaraynál

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:01

Kerkez Milos: Ragyogó produkció volt, minden héten így kell játszanunk

Angol labdarúgás
Tegnap, 13:50

Guardiola szerint a játékvezető megtörte a Man. City lendületét a Spurs ellen

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:22

Kétgólos előnyről ikszelt a City a Spursszel, Dominic Solanke csodagóllal egyenlített

Angol labdarúgás
2026.02.01. 19:46

Háromból három: szárnyal Michael Carrickkel az MU, a Fulhamet is legyőzte Sesko 94. perces góljával

Angol labdarúgás
2026.02.01. 17:06
Ezek is érdekelhetik