Arsenal: Ancelotti nem bízott bennem, Wenger igen - Özil

2013.09.03. 22:00
A nyári átigazolási szezon egyik nagy meglepetése volt, hogy Mesut Özil elhagyta a Real Madridot, és az Arsenal labdarúgója lett. A válogatott középpályás a német szövetség televíziójának beszélt a váltás személyes okairól.

„Az elmúlt napokban már azt éreztem, hogy nem számol velem az edző – utal a nyáron érkező Carlo Ancelottira a technikás játékos, aki Londonban találta meg a számításait. Ebben megerősítette őt Arsene Wenger menedzser, aki németül beszélt vele telefonon. – Ő viszont azt mondta nekem, hogy számít rám.”

Bár az első hírek még arról szóltak, hogy a Real által létszámfölöttinek nyilvánított Özil nem akarja elhagyni a madridiakat, a sajtóinformációk szerint éves szinten kétmillió euróval megtoldott fizetés meggyőzőnek bizonyult. A spanyol klub pedig 45, míg más források szerint 50 millió eurót kapott érte.

Legfrissebb hírek

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

José Mourinho megérkezett Madridba, holnap bemutatják – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.09. 12:27

„Nem igaz!" – máris cáfolják, hogy Haaland a Real Madridba igazolna

Spanyol labdarúgás
2026.06.04. 11:04

Csütörtökön nagy bejelentést tesz a Real Madrid elnöke – megnevezi, kit igazol le biztosan

Spanyol labdarúgás
2026.06.03. 09:27

Újabb lejáró szerződésű liverpooli védőt igazolhat a Real Madrid – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2026.06.02. 18:04

Zubkov Varga Barnabás csapattársa lesz az AEK Athénnál – sajtóhír

Minden más foci
2026.06.02. 17:30

A Konferencialiga döntősétől érkezett a Villarreal új vezetőedzője – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.01. 12:51

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04
Ezek is érdekelhetik