Everton: Moyes segít utóda kiválasztásában

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.10. 15:16
David Moyes, az Everton június végével a Manchester Unitedhez szerződő menedzsere pénteki sajtótájékoztatóján elmondta: segíti a liverpooli klubot saját utóda kiválasztásában.

„Nem terveztem, hogy elhagyom a klubot, bár a szerződésem a szezon végéig szólt – ennek ellenére elkezdtük már az előszezon előkészítését. Nem volt könnyű megbeszélésem az elnökünkkel a héten – rendkívül tisztelem, és nagyszerű volt a munkakapcsolatunk. Megkért arra, hogy tegyek javaslatot az utódom személyére, és én mindent megteszek, hogy ebben segítsek neki” – mondta az Everton drukkereinek köszönetet mondó Moyes. Moyes.

A liverpooli csapat közleményben kérte az újságírókat, hogy Moyest ne kérdezzék „átigazolásáról”, foglalkozzanak a hétvégi, West Ham United elleni bajnokival – ennek megfelelően a „Jön a West Ham elleni meccs. David, van valami mondanivalód?” volt az első kérdés, amely nagy derültséget váltott ki.

Az angol sajtóban a Wigant irányító Roberto Martínezt tartják a legesélyesebb jelöltnek az Everton kispadjára. A szintén utódjelöltnek tartott Michael Laudrup (Swansea) ügynöke közölte: a dán szakvezető marad a walesi csapatnál, amelyet Ligakupa-győzelemre vezetett.

AZ NSO AJÁNLJA: Jégszem, vasakarat: bemutatjuk a fergusoni örökbe lépő Moyest

Legfrissebb hírek

Az idény során már harmadszor lett a hónap legjobbja Szoboszlai Dominik a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
18 órája

„Szoboszlai akkor lesz kezdő, ha teljesen egészséges” – Arne Slot a Nemzeti Sportnak

Angol labdarúgás
21 órája

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
2025.12.18. 22:16

Biztató formában futballozik Kerkez Milos a Liverpoolban

Angol labdarúgás
2025.12.18. 15:27

Szoboszlai még idén visszatérhet – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.12.17. 17:23

Főnixmadárként támadt fel Hugo Ekitiké

Angol labdarúgás
2025.12.17. 09:56

„Be kellett volna gyűjtenünk a három pontot” – Amorim a Bournemouth elleni 4–4 után

Angol labdarúgás
2025.12.16. 08:30

Nyolc gól az Old Traffordon: pazar meccset látott, de nem örülhetett győzelemnek a MU-tábor

Angol labdarúgás
2025.12.15. 23:03
Ezek is érdekelhetik