Man. United: Fergusonnak esze ágában sincs távozni

Vágólapra másolva!
2013.01.02. 15:32
A Premier League-ben szereplő Manchester United labdarúgócsapatának 71 esztendős menedzsere, Sir Alex Ferguson újságírói kérdésre elmondta, nem tervezi a visszavonulását, valamint óvatosan viszonyul az utódjaként emlegetett menedzserek manchesteri szerepvállalásához.

„Remélem, maradok még egy kis ideig. Biztosíthatom önöket, hogy senki sincs napirenden a pótlásomra – csillapította a kedélyeket a 71. születésnapját december 31-én ünneplő Ferguson. – Nagyon nehéz a nagy neveket bedobálni, a futball pedig veszélyes. Beszélhetnek egy potenciális fiatal menedzserről, de ki tudja, hol lesznek két-három év múlva. Úgy gondolom, hogy az olyan edzőknek, mint Pep Guardiola, José Mourinho vagy David Moyes, vannak igényeik, ám azt nem tudom, mik a terveik."

A skót szakember 1986 óta irányítja a „vörös ördögöket", akiket ez idő alatt – többek között – 12 bajnoki címig, két Bajnokok Ligája-győzelemig és öt FA-kupa-elsőségig vezetett.

Legfrissebb hírek

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
17 órája

A Liverpoolt és az Aston Villát is kifoszthatják nyáron a szaúdi klubok

Angol labdarúgás
18 órája

Premier League: megúszta a hárommeccses eltiltást a brazil csatár

Angol labdarúgás
18 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
23 órája

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
2025.04.29. 18:19

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
2025.04.29. 06:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
2025.04.29. 06:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29
Ezek is érdekelhetik