Liverpool: Suárezt nem érdekli, mit gondolnak róla

Vágólapra másolva!
2012.12.23. 22:10
Őszinte, emberi oldalát mutatta meg legutóbbi nyilatkozatában Luis Suárez, az angol Liverpool uruguayi labdarúgója, aki elmondta: nem nagyon érdekli, milyen embernek tartják őt.

"Én minden este mélyen tudok aludni – mondta a 25 éves, személyiségét tekintve igencsak megosztó játékos. – Én nem aggódom amiatt, hogy az emberek mit mondanak rólam. És az sem érdekel, hogy Liverpoolon kívül mit gondolnak rólam."

Suárez visszatérő, kedvenc témája az angol sportsajtónak, és riválisként az ellenfél szurkolótábora is őt szemeli ki magának először. Van miért. Az uruguayi keveredett már balhéba rasszista megnyilvánulása miatt – nyolcmeccses eltiltást kapott érte –, de az ellenfelek gyakran illetik őt színészkedéssel, hogy túl sűrűn és könnyen dobja fel magát a játék hevében, és a játékvezetőkkel való viszonya sem mindig hűvös, diszkrét, korrekt, sportszerű és távolságtartó. Sőt, leginkább nem az.

A támadó elmondta, sokat beszélt erről edzőivel, akik felhívták erre a figyelmet, de amúgy ő is belátja: jóakaróinak igaza van, változnia kellene. Talán akkor lekerülne a céltábláról is.

Legfrissebb hírek

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
15 órája

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29

Mennyire van képben Szoboszlai Dominik pályafutásával kapcsolatban? Töltse ki kvízünket, és kiderül!

Légiósok
2025.04.28. 14:38

Dupla Tízes: Magyarország első PL-győztese – remek idényt zár Szoboszlai Dominik

Légiósok
2025.04.28. 12:41

Hatalmas súlyú ezüsttrófeát emelhet magasba Szoboszlai Dominik – már az is megvan, hogy mikor

Angol labdarúgás
2025.04.28. 12:18

Slotnak még szürreális a bajnoki cím megszerzése

Angol labdarúgás
2025.04.28. 10:52
Ezek is érdekelhetik