Manchester City: a túl sokat kereső Wright-Phillipset ingyen vihetik

2011.01.24. 15:36
A Manchester City mindenképpen meg akar szabadulni a túl sokat kereső Shaun Wright-Phillipstől, így az angol válogatott szélsőt állítólag ingyen is elengedné a dúsgazdag klub.

„A Manchester City már nem kér érte pénzt. Nem akarják tovább fizetni a bérét" – nyilatkozta az ESPNsoccernet-nek egy olyan klub képviselője, amely állítólag érdeklődik a Chelsea korábbi labdarúgója iránt.

A 29 éves Wright-Phillips – akit a Chelsea 21 millió fontért vette meg a Citytől, amely aztán 2008-ban 9 millióért igazolta vissza – piaci értékét 4 millió fontra becsülik, ám klubja hajlandó lenne ingyen elengedni, csak hogy ne kelljen tovább fizetnie heti 65 ezer fontos bérét.

Annak idején Mark Hughes vitte a Manchester Cityhez, a walesi szakember pedig állítólag szívesen látná mostani csapatánál, a Fulhamnél is.

A londoni klubnak azonban résen kell lennie, mivel ügynöke szerint Wright-Phillipsnek öt csapattól is van ajánlata.

Legfrissebb hírek

„Ez a mérkőzés nagyon fontos volt az önbizalmunk szempontjából” – Vinícius Júnior a Manchester City kiejtése után

Bajnokok Ligája
2026.03.18. 07:53

„Nem az én dolgom tanácsokat adni Artetának” – Guardiola nem kívánt fogadatlan prókátor lenni

Angol labdarúgás
2026.02.27. 19:45

O'Reilly duplája döntött – a City nagyon közel került az Arsenalhoz a PL-ben

Angol labdarúgás
2026.02.21. 23:04

Haaland: Csak adták volna meg a gólt, és ne állították volna ki Szoboszlait

Angol labdarúgás
2026.02.08. 20:36

Kifizeti a jegyek árát a Manchester City a szurkolóinak, akik a helyszínen látták a BL-blamát

Bajnokok Ligája
2026.01.21. 17:08

Cherki gólt és gólpasszt jegyzett Nottinghamben, a City győzelmi kényszerbe hozta az Arsenalt

Angol labdarúgás
2025.12.27. 15:23

Cherki és Savinho bombájával elődöntős a Man. City az angol Ligakupában

Angol labdarúgás
2025.12.17. 22:37

A City győzelemmel alapozott a Liverpool elleni csúcsrangadóra

Angol labdarúgás
2025.11.02. 19:32
Ezek is érdekelhetik