Manchester United: Rooney újra edzett, a Rangers ellen játszhat holnap

Vágólapra másolva!
2010.09.13. 13:35
Wayne Rooney jó hangulatban vett részt ma délelőtt a Manchester United edzésén, és várhatóan az Everton elleni bajnoki kihagyása után a Rangers ellen már a kezdőcsapatban kap helyet a Bajnokok Ligájában.

Mint beszámoltunk róla, a „vörös ördögök" magánéleti botrányba keveredett támadója Sir Alex Ferguson menedzser indoklása szerint azért nem játszott a hétvégén, mert korábbi csapata szurkolóitól túl nagy füttykoncertet kapott volna. Egyes hírek szerint azonban a skót szakember büntetésből hagyta ki a feleségét megcsaló játékost.Mint beszámoltunk róla, a „vörös ördögök" magánéleti botrányba keveredett támadója Sir Alex Ferguson menedzser indoklása szerint azért nem játszott a hétvégén, mert korábbi csapata szurkolóitól túl nagy füttykoncertet kapott volna. Egyes hírek szerint azonban a skót szakember büntetésből hagyta ki a feleségét megcsaló játékost.

Az Achilles-ínjával bajlódó Michael Carrick nem gyakorolt a társakkal, de a világbajnokságon térdszalagsérülést szenvedő Rio Ferdinand teljes értékű edzésmunkát végzett.

Legfrissebb hírek

Tizenegyespárbaj után a Crystal Palace nyerte meg az angol Szuperkupát

Angol labdarúgás
47 perce

NB III: hihetetlen gól bedobásból, pedig sportszerűségnek indult – videó

Labdarúgó NB II
4 órája

A világhírű énekes megkapta a 17-es mezszámot a Premier League kiesőjétől

Angol labdarúgás
6 órája

Reszkethetnek a Megyeri úton, érkezik Tóth Barna!

Labdarúgó NB I
6 órája

Duplázott a nyári szerzemény, a Man. City is győzött a PL-rajt előtt

Angol labdarúgás
10 órája

Szalai Attila kezdő volt, csapata vereséggel kezdett a bajnokságban

Légiósok
20 órája

A Liverpool megvált csatárától, aki Szaúd-Arábiában folytatja – hivatalos

Angol labdarúgás
20 órája

De Bruyne-show a Napolinál, győzött a Girona ellen a Serie A címvédője

Olasz labdarúgás
21 órája
Ezek is érdekelhetik