Liverpool: Poulsen a Juventustól a „vörösökhöz” igazolt - hivatalos

2010.08.12. 12:21
Christian Poulsen, az olasz Juventus dán középpályása három esztendőre az angol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Liverpoolhoz igazolt.

A Liverpool egyelőre 4.5 millió fontot fizetett olasz partnerének, de a „vörösök” és Poulsen jövőbeni közös sportsikerei révén a Juventus további egymillióval gazdagodhat.

A 30 esztendős, 77-szeres dán válogatott védekező középpályás dolgozott már együtt Roy Hodgsonnal; 2000-ben, amikor az FC Köbenhavn játékosa lett, ott éppen a Liverpool jelenlegi szakvezetője volt a tréner. Poulsen igazolása megelőző intézkedésnek is tekinthető arra az esetre, ha az olasz Internazionaléba igazolni kívánó Javier Mascherano végül valóban Milánóban folytatja pályafutását.

Poulsen előtt Joe Cole, Milan Jovanovics, Jonjo Shelvey és Danny Wilson került az Anfield Roadra ezen a nyáron.

Legfrissebb hírek

Folytatódott a Spurs mélyrepülése, közvetlen riválistól kapott ki

Angol labdarúgás
19 órája

Hiába vezetett, a Newcastle az idényben másodszor is kikapott a Sunderlandtől

Angol labdarúgás
21 órája

Kerkez Milos: Ha nincs meg a három pont, nem sokat ér a gólom

Angol labdarúgás
23 órája

„Reméljük, hogy megértik…” – Marco Rossinak is szólhatott Arne Slot üzenete

Angol labdarúgás
Tegnap, 9:20

Kerkez gólt szerzett, de a Liverpool kikapott a Brightontól

Angol labdarúgás
2026.03.21. 15:45

Csaknem ezer évre kibérelte stadionját a Millwall FC

Angol labdarúgás
2026.03.21. 12:38

Tóth Alex: Mindennap készen állok a bevetésre

Légiósok
2026.03.21. 07:07

Kétszer egyenlített a Bournemouth, az MU nem tudta megszakítani a „cseresznyések” veretlenségi sorozatát

Angol labdarúgás
2026.03.20. 22:58
Ezek is érdekelhetik