WNBA: Juhász Dorkáék kikaptak, egyenlített a Connecticut az elődöntőben

Juhászék kikaptak (Fotó: Getty Images)
Juhász Dorka csapata, a Minnesota Lynx 92–82-re kikapott a remek második félidőt produkáló Connecticut Sun otthonában az észak-amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) elődöntőjének negyedik mérkőzésén, így 2–2-re módosul a párharc, amelynek utolsó összecsapását magyar idő szerint szerda hajnalban rendezik Minneapolisban.
A liga honlapja szerint Juhász Dorka hét és fél percet játszott, nem dobott pontot, ugyanakkor szedett négy lepattanót.
Az alapszakasz második helyén záró, és a félidőben még hét ponttal vezető minneapolisi együttesben a Győr kanadai légiósa, Bridget Carleton hat pontot szerzett.
A másik ágról az alapszakasz legjobbja, a New York Liberty már bejutott a döntőbe, miután 3–1-es összesítéssel ejtette ki a címvédő Las Vegas Acest. A finálé magyar idő szerint péntek hajnalban kezdődik New Yorkban.
Legfrissebb hírek

Női kosár: monumentális arénában játszhat a DVTK
Kosárlabda
2025.10.16. 09:08

Leterhelt fiatalok: jóból is megárt a sok
Utánpótlássport
2025.10.15. 09:03

Hanga Ádám 11 pontot dobott a szombathelyi BL-meccsen
Kosárlabda
2025.10.14. 20:35
Ezek is érdekelhetik