Baseball: 12 év után lesz újra MLB-meccs Mexikóvárosban

MTI MTIMTI MTI
2016.01.14. 10:30
Az észak-amerikai profi baseball-liga (MLB) hosszú, 12 éves kihagyás után idén ismét visszatér Mexikó fővárosába, ahol két felkészülési találkozót rendeznek majd.

A város főpolgármestere szerdán jelentette be a hírt, mely szerint március 26-án és 27-én a Houston Astros és a San Diego Padres kétszer is összecsap egymással a Fray Nanostadiumban.

Legutóbb 2004 márciusában volt MLB-találkozó Mexikóvárosban, akkor szintén a Houston Astros volt a vendég, illetve a Miami Marlins.

 

Legfrissebb hírek

Magukba szívják Amerikát az angolok

Foci vb 2026
2026.06.19. 13:50

Történelmi hazai baseballsiker: a Jánossomorja Rascals megnyerte az európai kupaselejtezőt

Egyéb csapat
2026.06.11. 12:03

Ötmillió dollárnál is többet fizettek egy profi baseballos játékkártyájáért

Amerikai sportok
2026.03.13. 12:58

A New York Yankees lecsapott a magyar tehetség játékjogára

Amerikai sportok
2026.02.18. 15:33

Sorozatban tizedszer a Dallas Cowboys a világ legértékesebb csapata, Szoboszlai klubja a 48.

Minden más foci
2025.12.18. 22:16

Hetedik meccsen védte meg MLB-címét a Dodgers – videók

Amerikai sportok
2025.11.02. 08:57

MLB: egy győzelemre a bajnoki címtől a Toronto, 76 éves újoncrekord dőlt meg

Amerikai sportok
2025.10.30. 10:04

MLB: Freddie Freeman döntött, rekordbeállítás a nagydöntő harmadik meccsén

Amerikai sportok
2025.10.28. 09:12
Ezek is érdekelhetik