NBA: James nélkül hajrázott óriásit a bajnok Miami

2013.12.29. 07:19
A sérült LeBron James nélkül, Chris Bosh remeklésével győzött 108–107-re a bajnok Miami Heat a Portland Trail Blazers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) vasárnapra virradóra megrendezett játéknapján.

A két nappal korábbi sacramentói meccsen megsérülő James bemelegített, de végül nem léphetett pályára, így a társaira maradt a Kings elleni zakó feledtetése. A meccs hőse Chris Bosh volt: a center az utolsó negyedben beágyúzott két triplát, de fél másodperccel a befejezés előtt szükség volt a harmadikra is, hogy a Heat megfordítsa a találkozót. Bosh 37 ponttal és 10 lepattanóval zárt.

A bővebb beszámolót ide kattintva olvashatják el!

NBA, ALAPSZAKASZ
Portland Trail BlazersMiami Heat 107–108 (34–30, 28–28, 26–25, 19–25)
Boston Celtics–
Cleveland Cavaliers 103–100 (24–22, 35–22, 26–22, 18–34)
Indiana Pacers–Brooklyn Nets 105–91 (29–27, 29–29, 28–20, 19–15)
Toronto Raptors–New York Knicks 115–100 (26–22, 31–22, 28–27, 30–29)
Washington Wizards–Detroit Pistons 106–82 (31–23, 31–18, 24–21, 20–20)
Atlanta Hawks–Charlotte Bobcats 118–116 (25–22, 20–28, 26–27, 30–24, 17–15) – hosszabbítás után
Chicago Bulls–Dallas Mavericks 83–105 (19–30, 15–31, 22–25, 27–19)
Houston Rockets–New Orleans Pelicans 107–98 (31–22, 21–30, 22–21, 33–25)
Memphis Grizzlies–Denver Nuggets 120–99 (27–29, 28–27, 30–16, 35–27)
Milwaukee Bucks–Minnesota Timberwolves 95–117 (28–34, 27–30, 21–39, 19–14)
Phoenix Suns–Philadelphia 76ers 115–101 (36–27, 24–32, 28–22, 27–20)
Los Angeles Clippers–Utah Jazz 98–90 (17–20, 25–23, 26–22, 30–25)