Unatkozó tinédzserek öltek meg egy ausztrál baseballjátékost az oklahomai Duncanben múlt pénteken. Az egyik vádlott a rendőrségen meghökkentő beismerő vallomást tett.
„Unatkoztunk. Valamit csinálni akartunk, eldöntöttük, hogy megölünk valakit" –szólt a három tizenéves egyike a helyi rendőrségnek.

A három fiatal az eset előtt a Facebookon hagyott a gyilkosságra utaló üzenetet, a rendőrség szerint ha nem kapják el őket, több áldozat is lett volna. Az oklahomai törvények alapján halálra ítélhetik őket.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik



