
Halaszthatják a Vasas következő bajnokiját (Fotó: Balogh László, illusztráció)
A Vasas férfi vízilabdacsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy a gárda több játékosa és stábtagja is elkapta a koronavírust.
A klub azt nem írja a közleményében, hogy hány személy produkált pozitív mintát. Mint olvasható, a Vasas keretének játékosain csütörtökön újabb koronavírustesztet végeznek el, a csapat viszont kérelmezte a Magyar Vízilabda-szövetségnél (MVLSZ) a vasárnapi, BVSC elleni bajnoki elhalasztását.
Legfrissebb hírek

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik



