Vízilabda: többen is koronavírusosak a Vasasnál, halasztás jöhet

2020.11.05. 11:04
null
Halaszthatják a Vasas következő bajnokiját (Fotó: Balogh László, illusztráció)
A Vasas férfi vízilabdacsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy a gárda több játékosa és stábtagja is elkapta a koronavírust.

 

A klub azt nem írja a közleményében, hogy hány személy produkált pozitív mintát. Mint olvasható, a Vasas keretének játékosain csütörtökön újabb koronavírustesztet végeznek el, a csapat viszont kérelmezte a Magyar Vízilabda-szövetségnél (MVLSZ) a vasárnapi, BVSC elleni bajnoki elhalasztását.

Log into Facebook | Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.


Legfrissebb hírek

Kovács Róbert: Már nincs biztos győzelem

Vízilabda
7 órája

Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett

Vízilabda
2026.06.23. 08:53

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Már nem Dragan Vukmir az NB II-es BVSC vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.01. 18:56
Ezek is érdekelhetik