Vízilabda: a Nagykanizsa ismét elbukott az ob I kapujában

Marnitz Gergőék ezúttal sem jártak sikerrel (Fotó: Szakony Attila/Zalai Hírlap)
A Debrecen megtartotta tagságát a férfi vízilabda ob I-ben, miután másodszor is legyőzte a Nagykanizsát az osztályozón.
A hajdúsági gárda egy héttel ezelőtt hazai környezetben 10–5-re diadalmaskodott, s a szombati visszavágón 12–11-re nyert vendégeként.
A Nagykanizsa sorozatban negyedszer bukott el a feljutás előtt egy lépéssel.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





