Férfi vízi ob I: 16 gólt szerezve nyert vendégként az OSC

CS. M.CS. M.
2022.02.04. 21:26
Csacsovszky Erik 4 gólig jutott (Fotó: Balogh László)
Az éllovas OSC 16–7-re győzött Kaposváron a férfi vízilabda ob I pénteki játéknapján.

Az OSC három negyedben is eljutott öt gólig, amikor viszont nem (a harmadik játékrészben), akkor csak egyet szerzett. A Kaposvárnak a 3–1-es harmadik negyeddel együtt sem volt esélye, 16–7 lett a vége.

VÍZILABDA, FÉRFI OB I
KAPOSVÁRI VK–GENESYS OSC ÚJBUDA 7–16 (2–5, 1–5, 3–1, 1–5)
Kaposvár, 180 néző. V: ifj. Kenéz Gy., Ercse.
KAPOSVÁR: CSOMA – Berta J. 2, Petrovszki, Horváth Á. 1, Langiewicz, Mijics, Juhász-Szelei. Csere: Szilágyi Á. (kapus), Kakstedter 1, Jajcinovic, Palatinus, DOBOS D. 3, Tóth Á., Varga B. Megbízott edző: id. Berta József
OSC: Lévai – MANHERCZ K. 3, Salamon F. 2, CSACSOVSZKY E. 4, Hárai, Burián 1, Várnai 1. Csere: Sziládi 2, Dala D. 1, TÓTH M. 2, Vigvári Vince, Hegedűs Z., Aranyi M. Edző: Varga Dániel
Gól – emberelőnyből: 9/2, ill. 13/7. Gól – ötméteresből: 2/2, ill. 1/0. Kipontozódott: Aranyi M. (14. p.), Dala D. (29. p.)
id. Berta József: – Ha fegyelmezettebbek vagyunk, akkor az első két negyedben jobban megszorongathattuk volna az OSC-t. Sok labdát adtunk el, amit megbüntetett a jó játékosokból álló ellenfél. A harmadik negyedre kicsit összeszedtük magunkat, de ezt követően újra szétestünk. Ahhoz kiscsapat vagyunk, hogy egy héten belül három meccsen is csúcsformában legyünk, főleg úgy, hogy sokan
betegségből tértek vissza.
Varga Dániel: – Az első félidőben mutatott játék elégedettséggel tölt el. Ezt követően talán a kialakult különbségből vagy a héten végzett edzésmunkából adódóan visszavettek a játékosok. A negyedik negyedben arra kértem őket, hogy ne vegyenek vissza, tudtak is úgy játszani, mint az első kettőben.