Női vízilabda ob I: kétgólos szentesi győzelem a Szeged otthonában

T. Z.T. Z.
2025.04.09. 20:41
Fotó: szentesivk.hu
A Valdor Szentes idegenben 7–5-re legyőzte a Seqomics Szegedi VE-t a női vízilabda ob I hetedik helyéért zajló párharc második összecsapásán. Az összesített eredmény ezzel 1–1-re alakult.

A találkozón a szentesiek játékosa, Molnár Daniella három gólig jutott, míg a mezőny legeredményesebb játékosa a szegedi Baksa Borbála volt, aki négyszer talált a kapuba.

A két csapat következő mérkőzését csütörtökön 20 órától Szentesen rendezik. 

VÍZILABDA 
NŐI OB I
A 7. helyért, 2. mérkőzés
Seqomics Szegedi VE–Valdor-Szentes 5–7 (1–3, 2–2, 1–1, 1–1)
Ld: Baksa B. 4, ill. Molnár D. 3
A párharc állása: 1–1

 

Legfrissebb hírek

Ötödikként zárt a Ferencváros női vízilabdacsapata az európai rangsorban

Vízilabda
7 órája

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 9:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok

Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15

Vízilabda: Alaksza Kinga egy igazán elfoglalt tinédzser

Utánpótlássport
2026.06.18. 09:00

A világ egyik legjobb centere az FTC-ben folytatja a következő idénytől

Vízilabda
2026.06.17. 12:25

Vízilabda: újabb hibátlan idényt zárt az UVSE ifjúsági leánycsapata

Utánpótlássport
2026.06.16. 15:01

Nyéki Balázs: Nagyon fontossá tettük magunknak a bronzérmet

Vízilabda
2026.06.15. 13:59
Ezek is érdekelhetik