Női vízi ob I: magabiztosan nyert az UVSE és a BVSC is

P. V.P. V.
2025.02.05. 21:06
Az UVSE magabiztosan nyert a Szeged ellen (Fotó: Dömötör Csaba archív)
Négy mérkőzést játszottak szerdán a női vízilabda ob I 13. fordulójában. Az UVSE, a BVSC és az Eger is magabiztosan nyert, míg a III. Kerület hazai győzelmével helyett cserélt a Szentessel a tabellán.

NŐI VÍZILABDA OB I
13. FORDULÓ
Seqomics Szegedi VE–UVSE Helia-D 4–18 (1–6, 1–4, 0–3, 2–5)
BVSC-Manna ABC–KSI SE, Laky uszoda 16–10 (3–2, 5–5, 3–2, 5–1)
III. Kerületi TVE–Valdor-Szentes 12–8 (4–3, 2–1, 3–2, 3–2)
Tatabányai VSE–One Eger 4–22 (0–3, 0–8, 3–2, 3–2)

A forduló korábbi eredménye
FTC-Telekom–Dunaújvárosi FVE 10–5 (3–0, 1–3, 3–6, 1–5)

Az állás: 1. FTC 39 pont (13 mérkőzés), 2. UVSE 36 (13), 3. Dunaújváros 30 (13), 4. BVSC 27 (13), 5. Eger 24 (12), 6.III. Kerület 11 (12), 7.  Szentes 10 (13),  8. Szeged 7 (13), 9. KSI 5 (13), 10. Tatabánya 3 (13)

 

Legfrissebb hírek

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Az Olympiakosszal játszik a serlegért a Ferencváros a női vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.10. 22:33

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!

Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19

Vízilabda: az UVSE megvédte címét az ifjúsági leánybajnokságban

Utánpótlássport
2026.06.07. 20:54

Férfi vízi ob I: a Kaposvár és az UVSE győzelmével ért véget az alsóházi idény

Vízilabda
2026.06.05. 20:24

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is

Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Már nem Dragan Vukmir az NB II-es BVSC vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.01. 18:56
Ezek is érdekelhetik