A Győr egyenlített a Szentes ellen a női vízi ob I-ben

Egy egyre állnak a hölgyek a párharcban (Fotó: Szentes)
A GYVSE-UNI Győr 10–9-re nyert vasárnap, és ezzel egyenlített a Valdor-Szentes elleni, 7–10. helyért zajló párharcban a női vízilabda ob I-ben.
A győriek a második és a harmadik negyedben kétgólos hátrányból fordítottak, és nyertek 10–9-re, ezzel visszavágva a szerdai, 10–5-ös vereségért. A mindent eldöntő harmadik találkozót kedd este rendezik.
VÍZILABDA
OB I, NŐK
A 7–10. helyért, 2. mérkőzés
GYVSE-Uni Győr–Valdor-Szentes 9–9 (3–3, 1–3, 3–1, 2–2) – ötméteresekkel: 4–2
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1–1
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott
Utánpótlássport
2026.06.24. 09:05

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vízilabda: a vb-felkészülés hajrájában az U18-asok
Utánpótlássport
2026.06.18. 18:15
Ezek is érdekelhetik




