Női vízilabda: a Ferencváros lett a bajnoki bronzérmes

Kövesdi Vivien (Fotó: Karnok Csaba/Délmagyarország)
A Ferencváros nyerte a bronzérmet a női vízilabda ob I-ben, ugyanis 15–12-re győzött a BVSC-Zugló otthonában a párharc második mérkőzésén, hétfőn.
A magyar szövetség honlapja szerint az FTC pénteken házigazdaként 13–4-re nyert, és mivel a második meccsen, idegenben is jobbnak bizonyult ellenfelénél, a tavalyihoz hasonlóan az idei szezonban is bronzérmet szerzett.
A döntőben a címvédő UVSE nyerte az első találkozót a Dunaújváros ellen, a második mérkőzést csütörtökön rendezik a Tüskeuszodában.
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Megvédte címét a Fradi a női vízilabda ob I-ben
Vízilabda
2026.05.31. 18:17
Ezek is érdekelhetik




