Férfi vízi MK: FTC-továbbjutás kettős győzelemmel

A címvédő Ferencváros kettős győzelemmel jutott tovább (Fotó: Balogh László)
A címvédő Ferencváros kettős győzelemmel jutott tovább a BENU férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjéből, miután szombaton is nyert az Eger ellen, ezúttal három góllal – közölte az MTI.
A pénteki első mérkőzésen 13–8-as fővárosi siker született.
A budapesti visszavágón az FTC 4–1-es vezetésről még visszaengedte hevesi riválisát (8–8), a harmadik negyedtől azonban ellépett tőle és 16–13-ra győzött. A meccs legeredményesebbje az öt gólig jutó egri Magyar Márton volt.
VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
FTC Telekom–Tigra-ZF-Eger 16–13 (4–3, 4–5, 6–2, 2–3)
Továbbjutott: az FTC kettős győzelemmel, összesítésben 29–21-gyel
Legfrissebb hírek

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből
Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Bejutott a BL máltai négyes döntőjébe a Ferencváros
Vízilabda
2026.05.12. 22:13
Ezek is érdekelhetik




