Férfi vízi MK: FTC-továbbjutás kettős győzelemmel

Cs. B.Cs. B.
2021.10.16. 18:52
null
A címvédő Ferencváros kettős győzelemmel jutott tovább (Fotó: Balogh László)
A címvédő Ferencváros kettős győzelemmel jutott tovább a BENU férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjéből, miután szombaton is nyert az Eger ellen, ezúttal három góllal – közölte az MTI.

 

A pénteki első mérkőzésen 13–8-as fővárosi siker született.

A budapesti visszavágón az FTC 4–1-es vezetésről még visszaengedte hevesi riválisát (8–8), a harmadik negyedtől azonban ellépett tőle és 16–13-ra győzött. A meccs legeredményesebbje az öt gólig jutó egri Magyar Márton volt.

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ
FTC Telekom–Tigra-ZF-Eger 16–13 (4–3, 4–5, 6–2, 2–3)
Továbbjutott: az FTC kettős győzelemmel, összesítésben 29–21-gyel

Legfrissebb hírek

Ötödikként zárt a Ferencváros női vízilabdacsapata az európai rangsorban

Vízilabda
7 órája

Nyéki Balázs: Látványosan jöttünk ki a nihilből

Vízilabda
2026.06.20. 11:48

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Nyolc FTC-gól az első negyedben, a zöld-fehérek másodszor is legyőzték a Honvédot a vízilabda ob I döntőjében

Vízilabda
2026.05.27. 20:03

Bejutott a BL máltai négyes döntőjébe a Ferencváros

Vízilabda
2026.05.12. 22:13

Férfi vízilabda ob I: magabiztosan nyert az FTC, az OSC és a Szolnok is

Vízilabda
2026.04.18. 18:54
Ezek is érdekelhetik