Vízilabda: a Mol Fehérvár is megemlékezett Benedek Tiborról
Az életének 48. évében elhunyt háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázóról, Benedek Tiborról emlékeztek meg a Mol Fehérvár FC labdarúgói az NB I-es klub szerdai edzése előtt. A székesfehérvári csapat Benedek híressé vált, saját tehetségét boncolgató idézetével búcsúzott a sportembertől.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08
Ezek is érdekelhetik







