A koronavírus-fertőzés veszélye miatt elmaradt az A-Híd OSC Újbuda és a ZF-Eger szombatra kiírt összecsapása a férfi vízilabda ob I-ben.
A fővárosi klub Facebook-oldalának csütörtöki bejegyzése szerint a Nyéki Imre Uszoda és az Újbuda Sportjáért Kft. vezetésének kérésére járványügyi elővigyázatossági okokból döntöttek így.
Egerben a koronavírus veszélye miatt bezárták a Bitskey Aladár Uszodát, mivel a helyi csapat múlt hétvégén az észak-olaszországi Bresciában játszott Eurokupa-meccset, míg az OSC múlt pénteken Veronában játszott a Pro Reccóval Bajnokok Ligája-mérkőzést.
Szerdán az Eger Honvéd elleni, illetve az OSC BVSC elleni bajnokija is elmaradt.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik




