Férfi vízilabda: tízmilliós támogatás a Tatabányának
Tízmillió forintos plusztámogatást kap a Tatabányai Vízmű Sportegyesület az ob I-es szereplésre a helyi önkormányzattól – adta hírül a megyei jogú város honlapja.
A TVSE második lett a férfi ob II legutóbbi kiírásában, ezzel kiharcolta, hogy 24 év után újra az első osztályú bajnokságban játsszon.
A város a sportág helyi hagyományaival indokolta a támogatást. Már jóval Tatabánya várossá alakulása előtt, 1924-től kialakult a vízilabdacsapat a Tatabányai Sport Club berkein belül, a Tatabányai Bányász 1976-tól 1991-ig megszakítás nélkül az élvonalban játszott.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





