Javában tart a férfi vízilabdások bajnoki döntője – két mérkőzést követően 1–1-re áll a Szolnok–Eger párharc, méghozzá két vendégsikerrel –, információink szerint a szolnokiak olimpiai bajnok játékosa, Hosnyánszky Norbert a szezon végén elhagyja a csapatot, és visszatér ahhoz az egri együtteshez, amelytől két éve a Dózsához igazolt.
Hosnyánszky a döntő első, szolnoki mérkőzésén (10–8-ra nyert az Eger) gól nélkül zárt, tegnap viszont jó játékkal és két góllal vette ki a részét az idegenbeli visszavágásból (11–5).
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik




