Férfi vízi BL: Emelt fővel, de nem örömmel utazunk haza - Vincze

2013.04.30. 19:04
Vincze Balázs, a Szeged vízilabda-csapatának vezetőedzője szerint emelt fővel utazhatnak haza Szerbiából, miután 11–10-re legyőzték a Crvena zvezdát.

„Bíztunk magunkban, és az eredmény igazolja, nem a levegőbe beszéltünk az elmúlt napokban, amikor azt mondtuk, hogy a továbbjutásért megyünk, függetlenül az első mérkőzés eredményétől” – mondta a Nemzeti Sportnak Vincze Balázs, a Szeged vezetőedzője.Vincze Balázs, a Szeged vezetőedzője.

„Büszke vagy arra, amit a csapat ebben az atmoszférában produkált. Az elsődleges cél az volt, hogy ha nem sikerült a továbbjutás, akkor úgy szállhassunk fel a buszra, hogy megtettünk mindent, s egymás szemébe tudjunk nézni. Emelt fővel utazhatunk haza, de nem örömmel és elégedettséggel, mert azok akkor lennénk, ha sikerült volna kiharcolni a továbbjutást.”

A győzelem ellenére a Szeged 16–17-es összesítéssel búcsúzott a sorozattól.

Legfrissebb hírek

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Vízilabda: Burián Gergely és Vigvári Vince BL-győztes a Barcelonetával

Vízilabda
2026.06.13. 22:45

Abu Fani a Crvena zvezdánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 21:48

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nyéki Balázs: Ha a Barceloneta legjobbjait hatástalanítjuk, rendben leszünk!

Vízilabda
2026.06.11. 13:10

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!

Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre

Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Megszületett a megállapodás: Szerbiába igazolhat a Ferencváros középpályása – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 14:51
Ezek is érdekelhetik