Videó: „A butaságok után csak megjött a munka gyümölcse”

2013.02.06. 21:17
Az A-Híd-Szeged vízilabdacsapata 17–8-ra legyőzte a román Nagyváradot a Bajnokok Ligája D-csoportjának 9. fordulójában. A mérkőzés után a csapat kapusa, Baksa László válaszolt az NSO Tv kérdéseire.

BAKSA LÁSZLÓ ÉRTÉKELÉSEBAKSA LÁSZLÓ ÉRTÉKELÉSE

Legfrissebb hírek

Burián Gergely: Kell még egy-két nap, mire felfogom, hogy BL-t nyertem

Vízilabda
2026.06.16. 12:26

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47

Vízilabda: Burián Gergely és Vigvári Vince BL-győztes a Barcelonetával

Vízilabda
2026.06.13. 22:45

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Fradi ellen

Vízilabda
2026.06.13. 13:14

Nyéki Balázs: Minden sorozat megszakad egyszer, ami ettől még csalódás, de fel kell állnunk belőle

Vízilabda
2026.06.12. 16:20

Döntőt játszik a Pro Recco, az Olympiakosz lesz az FTC ellenfele a vízi BL bronzmeccsén

Vízilabda
2026.06.11. 22:33

Elmarad a címvédés, szétlövéssel kapott ki az FTC a férfi vízilabda BL elődöntőjében

Vízilabda
2026.06.11. 20:17
Ezek is érdekelhetik