Az A-Híd-Szeged vízilabdacsapata 17–8-ra legyőzte a román Nagyváradot a Bajnokok Ligája D-csoportjának 9. fordulójában. A mérkőzés után a csapat kapusa, Baksa László válaszolt az NSO Tv kérdéseire.
BAKSA LÁSZLÓ ÉRTÉKELÉSEBAKSA LÁSZLÓ ÉRTÉKELÉSE
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23
Ezek is érdekelhetik






