Értékelje a magyar női vízilabda-válogatott világbajnoki teljesítményét!

Ezüstérmes a magyar női vízilabda-válogatott (Fotó: Getty Images)
Mint ismert, a magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a 2025-ös szingapúri vizes világbajnokságon, miután a fináléban 12–9-re kikapott Görögországtól. Értékelje Cseh Sándor szövetségi kapitány és a játékosok világbajnoki teljesítményét!
VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, SZINGAPÚR
NŐI VÍZILABDA
DÖNTŐ
Görögország–MAGYARORSZÁG 12–9 (3–1, 5–3, 2–2, 2–3)
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik






