Öttusa: U17-es Európa-bajnok a magyar fiúcsapat!

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2025.06.26. 20:51
null
A magyar fiúcsapat aranyérmet nyert az U17-es öttusázók Barcelonában zajló Európa-bajnokságán.

Csütörtökön a fiúk döntőjét rendezték az U17-es öttusázók a spanyolországi Barcelonában zajló Európa-bajnokságán. A hazai szövetség tájékoztatása szerint hazánk ígéretei közül Szécsi Nemere a negyedik, Gyepessy Domonkos a hetedik, Herczeg Áron a kilencedik, Mitró Milán pedig a huszonkettedik helyen ért célba.

A három top tízes helyezés azt jelentette, hogy

a Szécsi, Gyepessy, Herczeg trió csapatban U17-es Európa-bajnoki címet szerzett.

(Kiemelt képünkön: a magyar fiúk Forrás: MÖSZ)

Legfrissebb hírek

Asztalitenisz: német és román győzelem a kolozsvári U21-es Eb-n

Utánpótlássport
11 órája

Kosárlabda: kétszer is legyőzte a románokat az U20-as férfiválogatott

Utánpótlássport
12 órája

Tenisz: Fazekas Vencel döntőt játszott a boszniai junior ITF-tornán

Utánpótlássport
14 órája

Öttusa: U15-ös és U19-es bajnokokat avattak

Utánpótlássport
16 órája

Úszás: Sárkány Zétény megvédte címét a nyílt vízi ob-n

Utánpótlássport
2026.06.20. 20:42

Pósfai Gábor: Minden sportág esetében szigorúbb kontrollt vezetünk be az állami források felhasználására

Egyéb egyéni
2026.06.20. 16:42

Kajak-kenu: júliusban jön az utánpótlás vb-je és Eb-je

Utánpótlássport
2026.06.20. 15:53

Öttusa: újabb sikeres nyár állhat Rajncsák Diána előtt

Utánpótlássport
2026.06.20. 09:05
Ezek is érdekelhetik