Vízilabda: szoros meccsen győzelem Montenegró ellen az U18-as vb-n

UP-info  utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2024.07.04. 09:04
null
Megszerezte az első győzelmét a Buenos Airesben zajló U18-as fiú vízilabda-világbajnokságon a magyar válogatott.

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban lejátszotta a második csoportmérkőzését a magyar válogatott az U18-as fiú vízilabda-világbajnokságon, Argentínában. 

Az első találkozóján a csapat kikapott a szerbek korosztályos legjobbjaitól, a második napon viszont javított a montenegróiak ellen.

A hazai szövetség beszámolója szerint végül

fordulatos meccsen, az utolsó negyedet két góllal megnyerve 10–9-es sikert aratott Korényi Balázs együttese,

együttese,

amely péntek éjféltől ugrik vízbe újra, az Amerikai Egyesült Államok csapata ellen, amikor kiharcolhatják az egyenes ági negyeddöntőbe jutást. 

U18-as világbajnokság:
A-csoport, 2. forduló
Montenegró–Magyarország 9–10 (2–2, 3–2, 3–3, 1–3)

Magyar gólok: Balogh 4, Tóth 2, Benedek, Cseh, Nagy, Zeman 1-1.

A csoport másik meccsén:
USA–Szerbia 13–20

(Kiemelt képünk forrása: waterpolo.hu) 

Legfrissebb hírek

Műugrás: Fehér Luca bronzérmes a hazai rendezésű junior Eb-n – VIDEÓ

Utánpótlássport
1 órája

Ötödikként zárt a Ferencváros női vízilabdacsapata az európai rangsorban

Vízilabda
6 órája

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
10 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
10 órája

Kosárlabda: jót tettek az amerikai tapasztalatok Toman Rékának

Utánpótlássport
Tegnap, 17:00

Vízilabda: vb-re készül az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
Tegnap, 9:05

Kézilabda: kiütéses győzelemmel kezdtek a magyarok az U20-s női vb-n

Utánpótlássport
Tegnap, 8:28

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
2026.06.23. 20:47
Ezek is érdekelhetik