Tokió 2020: nem jutott be a négy közé kézilabdacsapatunk

2021.08.04. 07:40
A magyar válogatott 26–22-re kikapott Norvégiától a tokiói olimpia női kézilabdatornájának szerdai negyeddöntőjében, így nem jutott be a legjobb négy közé.

Részletek itt! Részletek itt!

TOKIÓ 2020
KÉZILABDA
, NŐK
NEGYEDDÖNTŐ
NORVÉGIA–MAGYARORSZÁG
26–22 (12–10)
Jojogi Nemzeti Sportcsarnok, zárt kapuk mögött. V: C. Bonaventura, J. Bonaventura (franciák)

Legfrissebb hírek

Női kézilabda: nagyszerű hírrel jelentkezett Simon Petra Szantoriniről

Kézilabda
2026.06.12. 12:20

A Győr vereségéről, a Metz sikeréről és a válogatott jövőjéről beszélt Golovin Vlagyimir

Kézilabda
2026.06.09. 14:50

„Sokat köszönhetek a »csakazértis« mentalitásomnak” – Szemerey Zsófi semmit sem kapott ingyen

Kézilabda
2026.05.26. 10:11

„Elviselhetetlenné vált a fájdalom” – női kéziválogatottunk kulcsembere a nehéz pillanatokban már Los Angelesre gondol

Kézilabda
2026.05.05. 11:11

Montenegró, Szlovénia és Izland lesz a magyar női kézilabda-válogatott ellenfele az Eb-n

Kézilabda
2026.04.16. 18:40

Női kézi Eb: Nagyváradon játszik a magyar válogatott

Kézilabda
2026.04.13. 12:25

Véget ért a női kézilabda Eb selejtezősorozata, teljes a mezőny

Kézilabda
2026.04.12. 20:56

Vámos Petra: Még mindig vannak hibák, de ez a két mérkőzés határozottan jobb volt

Kézilabda
2026.04.12. 09:36
Ezek is érdekelhetik