Tenisz: kérdesesé vált Halep indulása Palermóban

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2020.07.25. 22:40
A koronavírus-járvánnyal kapcsolatos olasz óvintézkedések miatt kérdésessé vált Simona Halep korábbi világelső teniszező indulása az augusztus 3-án kezdődő palermói salakpályás női tornán.

Roberto Speranza olasz egészségügyi miniszter pénteken bejelentette, hogy a Romániából és Bulgáriából érkező személyek 14 napra karanténba kerülnek.Roberto Speranza olasz egészségügyi miniszter pénteken bejelentette, hogy a Romániából és Bulgáriából érkező személyek 14 napra karanténba kerülnek.

A szicíliai verseny főszervezője, Oliviero Palma máris levélben fordult a politikushoz, mentességet kérve a tornán résztvevő teniszezők számára.

„Ez a rendelkezés bünteti az olyan játékosokat, mint a román Simona Halep, a világranglista második helyezettje, Wimbledon címvédője. Meggyőződésünk, hogy a WTA által elfogadott egészségügyi szabályok annyira szigorúak, hogy garantálják nemcsak a sportolók, hanem a rendezvény összes résztvevőjének biztonságát és egészségét” – közölte Palma.

Legfrissebb hírek

Őrült döntő szett tie-breaket nyert meg Ethan Quinn Marozsán Fábián ellen, 2:0 az amerikaiaknak

Tenisz
Tegnap, 18:54

A neves szakíró szerint veszélyes párharc vár az amerikaiakra a Davis-kupában

Tenisz
Tegnap, 7:00

Davis-kupa: Piros Zsombor kezd Tommy Paul ellen Tatabányán

Tenisz
2026.02.06. 13:57

Kiállnak Bondár Anna mellett a korábbi kiváló magyar sportolók

Tenisz
2026.02.05. 19:07

Djokovics nem viccel, még van benne két jó év

Tenisz
2026.02.03. 11:21

Alcaraz kihagyja a rotterdami tornát, Marozsán és Fucsovics nem

Tenisz
2026.02.02. 21:03

Tommy Paul is játszik a mieink ellen a Davis-kupában hétvégén

Tenisz
2026.02.02. 19:19

Gálfi Dalma és Udvardy Panna is kiesett párosban az ostravai tornán

Tenisz
2026.02.02. 18:51
Ezek is érdekelhetik